راهنمای خرید

کاربرهای عزیز که از طریق ثبت نام و عضویت در سایت نام کابری خود را یه دست آورده اند، میتوانند با جستجو محصول و یا محصولات دلخواه خود، آنها را به سبد خرید خود افزوده و از اطلاعات قیمتی محصولات که به صورت خودکار همانند یک فاکتور جمع زده میشود در جهت پرداخت آن اطلاع حاصل نمایند.

ارسال و بیمه :

ارسال محصولات سفارشی شما در عرض ۳ الی ۱۶ ساعت در تمامی نقاط شیراز به دست شما خواهد رسید . طبعا سفارشهای مناطق جنوب کشور ارسالی از طریق تیپاکس ظرف مدت ۱ تا ۲ روزه کاری به دست کاربر گرامی خواهد رسید . 

تمامی محصولات سقارشی ارسالی شما مشمول بیمه از طرف شرکت آچارباکس می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از حمل و نقل و یا مخدوش شدن بسته هنگام ارسال ، متوانید محصول را مرجوع کرده و دوباره سفارش دهید .

کنترل کیفیت محصولات :

تمامی محصولات برقی و یا غیر برقی قبل از ارسال توسط کارشناسان آچارباکس کنترل و بازدید و چک میشوند لذا درهنگام تحویل چنانچه ایراد احتمالی در سفارش و یا دستگاه خود مشاهده فرمودید ظرف مدت ۲۴ ساعت به اپراتور در بخش تماس با ما اطلاع دهید تا مورد شما پیگیری و رفع گردد و مبلغ سفارش شما کمتر از ۴۸ ساعت به شما برگردانده میشود. طبعا طبق شرایط ذکر شده محصول در صورت بروز مشکل عودت میگردد و غیر از زمان تعیین شده شرایط متحمل مشتری میشود .

تمامی محصولات موجود در آچارباکس از تامین کنندگان معتبر و صنفی ابزارآلات تهیه میشود و گارانتی دار بودن محصولات به صورت نوشتار در مشخصات محصولات و یا برچسبی بر کارتن محصولات برقی وجود دارد . در صورتی که گارانتی در موارد محصول ذکر نشده است محصول شامل گارانتی نمی باشد .