قوانین خرید

مشتریان و مخاطبین عزیز می توانند طی ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سایت ثبت نمایند تا جهت بررسی سفارش شما متعاقبا تایید و طبق شرایط ارسال گردد . 

پرداختها

پرداخت در محل :

در این نوع برداخت مشتریان در محل تحویل گرفتن محصول سفارشی خود و بعد از مشاهده محصول سفارشی می توانند از طریق دستگاه پوز سیار مبلغ فاکتور را پرداخت کنند

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی :

جهت برداخت آنلاین ، مشتریان عزیز می توانند با انتخاب نوع درگاه پرداخت و با وارد کردن اطلاع حساب بانکی متصل به کارت خود با وارد کردن  ۱۶ رقم کارت خود، cvv2 ، رمز دوم و تاریخ انقضا استفاده کرده و پرداخت خود را انجام دهند . بدیهی است که از انجام موفقیت آمیز پرداخت به صفحه اصلی آچارباکس برمی گردید و پیامی از طرف سایت برای پیگیری و نحوه ارسال و مراحل ارسال محصول دریافت خواهید کرد.

پرداخت از طریق کارت به کارت :

مشتریان عزیز میتوانند با انتخاب از طریق کارت به کارت مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت ۳۴۷۸-۸۰۹۰-۱۲۱۱-۶۲۷۴ به نام آرمین ارزاقی واریز کرده و با اطلاع به شماره تماسی که در قسمت پایین صفحه آمده است اپراتور مربوطه را با خواندن شماره پیگیری پرداخت و یا با خواندن ۴ رقم آخر شماره کارتی که از آن واریز انجام شده مطلع سازند . سفارش هایی که در سبد کالا برای هر کاربر قرار می گیرد ظرف مدت ۲۴ ساعت تا پرداخت آن مهلت هست و محصول تا این مدت در سفارش مشتری ذخیره می شود .